16 Replies to “Ohlasy zákazníků na Gril.”

 1. Gril, udírna krb, super!! Fachmani ještě nevymřeli. Vaše zpráva mi dala více než 3 příručky, které jsem si koupil

 2. Jsem překvapen úrovní zprávy. Se zájmem jsem si ji přečetl.
  Václav Přeučil

 3. Pečlivě jsem to proštudoval a jsem nadšen.Precizně popsané mnoho užitečných rad pro každého kdo si myslí že o tom vše ví ale opak je pravdou i vmém případě.Umět dělat výrobu chvilku potrvá ale pak se ukáže dobrý nápad v tom pravém světle.V každé udírně nebo grilu které si sám postaví kdokoliv se časem naučí co to chce aby to bylo perfektí mluvím z vlastní skušenosti. Přeju ti mnoho štastných chvil až budeš vyndávat z této pěkné udírny nebo grilu své výrobky.Nechám si tuto správu kdybych mněl někdy problémy s uzením nebo grilem s pozdravem

 4. Díky moc. Plánek, návod jsem si zběžně prohlédl a jsem spokojený. Já s uzením nemám skoro žádné zkušenosti, doposud jsem se spoléhal na kamarády a jejich zařízení. Ke stavbě se chystám příští rok, možná koncem letošního. Nejdřív musím postavit přístřešek ke stodole. Manželce se hlavně líbí, jak ta udírna- gril vypadá.
  Ať se nám tedy daří a ať nám chutná.

  J. Koníček

 5. Dobry den pane inzenyre, moc dekuji za navod. Uz se tesim, az ho budu moci uplatnit.
  Preji Vam hezky vikend, Pavel Spinar

 6. Dobrý den,
  návod na stavbu dorazil v pořádku, děkuji – chyběl jen vzorek pokrmu z udírny.
  S pozdravem Drož Radek

 7. Dobrý den,
  ne že bych právě stavil gril, ale jednou bych rad. A 200,- za plány a zkušenost m přijde jako dobrá cena. Jak si transakci představujete?
  Zdravím, M. Ryšávka

 8. Hezký den,
  udělal jste mi hned chuť na klobásku, ale dobrá vydržím. Každopádně příkaz jsem hned poslala, zítra nejpozději ve středu by měly být penízky u Vás.

  Děkuji moc

 9. Dobrý den,

  Děkuji vám za podrobný komentář a návod ,Obratem zasílám na váš účet .Jistě nastane chvilka kdy si nebudu vědět rady tak využiji vašich zkušeností a ozvu se.Koupil jsem si pět knih o krbech a udírnách ale nelze podle toho nic postavit.Tak věřím že podle vás to vyjde.Díky

  S pozdravem Maudr Milan

 10. Dobrý den pane inženýre,

  přišlo v pořádku a opravdu to vypadá výborně, vše krásně popsáno a je vidět, že jste si s tím dal opravdu práci.

  Moc děkuji a těším se, až budu také realizovat.

  S pozdravem

  Tomáš Vajbar

 11. Pozdravy z jihu Moravy!! Nemá to chybu!! Opravdu nád úctou Pospíšilherná věc.Moc Vám děkuji. S pozdravem Pospíšil Karel

 12. Přeji krásný pozdní večer a chci se zeptat,zda by byla šance,že byste nám gril s udírnou mohl i postavit? A pokud ano,jaká by byla cena?Máme chalupu na Vysočině a právě dostavujeme pergolu.Chceme si pořídit gril s udírnou a tento Váš je opravdu krásný a originální. Moc děkuji za odpověd.L.Kučerová

 13. Dobrý večer ,
  úvodem mnohokrát děkuji,email jsem obdržel a pročetl(přečtu ještě alespoň dvakrát).Jsem rád,že jsem Vás oslovil a získal tak drahocené rady.Přiznám se koupil jsem pět různých knih o uzení ,stavbě udírny a grilu ,ale byl jsem zklamán.Informace strohé nic konkrétního ,žádné detaily.Samozřejmě se člověk ptá známých,příbuzných a podobně co udírnu mají a udí,jenže jak už to tak je co 10 lidí to 10 názorů a stejně se člověk nic konkrétního nedozví.Také jsem si nechal od některých jedinců pár šrůtek „vyudit“,ale když jsem viděl výsledek tak bych to nenakrájel ani psovi(nehledě na to že to bylo černé jak uhlí .Po takových zkušenostech jsem se rozhodl ,že si udírnu postavím sám.Samozřejmně že v první řadě sháním a získávám různé informace a rady a pak začnu teprve stavět.
  Jsem rád,že se našel někdo kdo se nebál jít“ s kůží na trh“a napsal na rovinu jak se věcí mají a nemají.Samozřejmě ,že se najde plno chytráků,kteří Vaše názory budou vyvracet a zpochybnovat.Já jsem jak již jsem psal za ně moc rád.
  Kdybych si s něčím nevěděl rady,tak se určitě ozvu.
  Ještě jednou moc děkuji.
  S přátelským pozdravem,
  Uzel Karel

 14. Dobrý den,

  děkuji za zaslání PDF souboru. Zdá se, že je vše v pořádku. Ještě jednou moc děkuji a kéž by bylo více takových šikovných ,,fachmanů“ kteří umí vytvořit tak úžasně důmyslné a užitečné věci!
  Martina Havránková

 15. dekuji mnohokrat. Ano je to podle mého vše a krasně to mate sepsané

  Techlovsky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.