Jak u nás objednáte repasi aku?

Jednoduše, do balíku dejte Vaši aku baterii, je-li to možné k baterii dejte i nabíječku, abychom to mohli odzkoušet, přiložte Vaše fakturační údaje (budou použity pouze pro účely vystavení faktury za repasi a za zpětné zaslání zrepasované baterie (na dobírku ). Prosím připište i Váš email a č.telefonu, abychom Vás mohli v případě nutnosti kontaktovat a Vaši objednávku upřesnit).

Balík pak pošlete na adresu:

Ing. Seidl Věroslav

Dvořákova 451

439 23 Lenešice

IČ: 49125591

(Níže uvedeným kontaktním formulářem nás můžete informovat o odeslání balíku, popř. upřesnit podací číslo)

Odesláním balíku souhlasíte s cenou za repasi (viz náš Ceník).  A s cenou za zpětné zaslání zrepasované akubaterie na Vaši adresu dle ceníku České pošty.

V případě, že v našem Ceníku nenajdete parametry pro Vaší aku baterii, pak nám prosím níže uvedeným formulářem upřesněte  její parametry a my Vám obratem upřesníme cenu za repasi.

Prosím, vyplňte přiložený formulář a snažte se do kolonky „Vaše zpráva pro nás“ uvézt co nejvíce z níže uvedených údajů.. Snad nejdůležitější údaj je –  kolik  Amper dává Vaše nabíječka, neboť od toho se odvíjí navržení celé sestavy.

Jakmile si přečtu že jste psal, tak Vám zavolám a nebo nejpozději druhý den večer zavolejte Vy a můžeme se dohodnou přesněji. Na požadovaném výkonu, ceně a termínu.Tuto dohodu je možno považovat jako ústní obchodní smlouvu o  plnění.

Můžete např. upřesnit :

Stávající Typ baterie Ni-CD, nebo Ni-Mh nebo Lion

Napětí ve V, výkon ve W, jetli má baterie šroubky aby šla rozebrat. Když tam šroubky nejsou, (je lepená) věz že to umíme také, ale bude mít trochu pocuchanou fazonu

Stávající výkon, resp. práce  v Ah

Vrtačka má 1 nebo 2 rychlosti

Uvézt další nářadí ( flexu, pilu, kladivo….)

Kolik amper dává nabíječka (Ounput)

Požadovaný výkon resp. práce v Ah 2,5 Ah nebo 3 Ah nebo 5 Ah nebo 6 Ah

Níže uvedeným kontaktním formulářem nás můžete kontaktovat.